Ogólnie o zabiegu

Zabieg VIVACE® to innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela. Długo oczekiwana alternatywa dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu z minimalnym (1-2 dni) okresem rekonwalescencji. VIVACE® jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym dającym przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy.
VIVACE® to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Procedura VIVACE® to nakłuwanie i podgrzanie skóry, które powoduje lifting twarzy bez użycia noża chirurgicznego.

Dla kogo?

Zabieg urządzeniem VIVACE® przeznaczony jest dla osób, które chcą :
– poprawić owal twarzy
– odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
– ujędrnić piersi, ramiona, brzuch lub uda
– usunąć zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe rozstępy oraz rozszerzone pory
– wyleczyć trądzik

Jak działa?

Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu na głębokość od 0,5 do 3,5 mm i bezpośrednim podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Termolifting powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, ”worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha,ramion (wiotka skóra). Światło LED aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia napięcie oraz koloryt i teksturę skóry.

Przebieg zabiegu

Głowica urządzenia jest wyposażona w 36 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Zabieg trwa około 30 minut.

Efekty

Dzięki szybkiemu okresowi „rekonwalescencji” 1-2 dni, efekt widoczny jest tak naprawdę już kilka dni po zabiegu. Nakłuwanie skraca obecne włókna kolagenowe, gdzie w dalszym etapie następuje stymulacja nowego kolagenu.  Najlepszy efekt zabiegowy widoczny już w przeciągu 1 do 3 miesięcy. Wykonuje się od 1 do 3 zabiegów, a efekt utrzymuje się kilkanaście miesięcy.

WSKAZANIA