ION MAGNUM – NOWOŚĆ !!!

ION Magnum - modelowanie sylwetki

Urządzenie Ion Magnum to technologia antiaging pozwalająca w sposób nieinwazyjny wymodelować sylwetkę i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabiegi z wykorzystaniem Ion Magnum stosowane są do modelowania wybranych partii ciała, wspomagają naturalne procesy detoksykacji, stymulują kolagen. Skóra staje się jędrna, gładka i elastyczna, a tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Urządzenia IM emitują sygnały imitujące naturalne bodźce odbierane przez organizm podczas intensywnych ćwiczeń. Dzięki temu mięśnie są aktywne, wydzielają się również hormony usprawniające procesy metaboliczne naturalnie redukujące tkankę tłuszczową. Dodatkowo Ion Magnum pozytywnie oddziałuje na funkcjonowanie całego organizmu – tak samo, jak naturalny wysiłek fizyczny.

Metodę polecamy szczególnie osobom zmagającym się z nadwagą oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej, które z różnych względów – zdrowotnych, czasowych – nie mogą uprawiać sportu. Zabieg jest również polecany i bezpieczny dla osób z chorobą Hashimoto, u których wyhamowany został metabolizm tkanki tłuszczowej

Mechanizm działania

Zasada działania Ion Magnum została opracowana przez dr Gerrego Pollocka, współwynalazcę pierwszego na świecie rozrusznika serca. 25 lat badań pozwoliło na stworzenie technologii umożliwiających stymulowanie skurczu mięśni za pomocą emitowanych przez urządzenie sygnałów identycznych jak naturalna fala sygnału motoryczno-nerwowego. Mięśnie zachowują się tak samo, jak podczas uprawiania sportu.

Zabieg stymuluje uwalnianie hormonów przyspieszających metabolizm oraz działających odmładzająco na skórę, jak hormon wzrostu, hormony tarczycy, katecholaminy. Badania pokazują, że zmniejszeniu ulega nie tylko tłuszcz podskórny, ale również tłuszcz trzewny – osadzający się w narządach wewnętrznych, na który dotychczas medycyna estetyczna nie znalazła dobrego rozwiązania.

Urządzenie Ion Magnum to pierwsza technologia pozwalająca na skuteczną walkę z problemem tłuszczu trzewnego. Dzięki temu możliwy jest pełny lifting wybranych partii ciała. U osób z nadwagą stosujących zabieg regularnie szczególnie zauważalne jest zmniejszenie obwodu talii i bioder.

Sam zabieg jest całkowicie nieinwazyjny.

Efekty zabiegu

– zmniejszenie obwodu talii i bioder
– redukcja tłuszczu trzewnego i podskórnego
– spadek poziomu trójglicerydów w tkance tłuszczowej
– przyrost masy mięśniowej
– efekt liftingujący
– wzrost napięcia, elastyczności, gładkości skóry

Wygląd skóry po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Na skórze nie są widoczne żadne skutki uboczne w postaci zaczerwienień, krwiaków czy obrzęków.
Pozytywne rezultaty działania Ion Magnum widać już po pierwszym zastosowaniu!

WSKAZANIA