Fotona 4D to laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii. Jest to nieinwazyjna terapia wykonywana dwoma rodzajami laserów, która umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych już po pierwszym zabiegu!

Jak to działa?

NOWATORSKA ODPOWIEDŹ NA PROCES STARZENIA

Połączenie czterech wyjątkowych procedur:

  • EndoLifting®,
  • FRAC3®,
  • PIANO®
  • SupErfacialTM

i dwóch uzupełniających długości fali Nd:YAG i Er:YAG pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu liftingu twarzy już w ramach jednej sesji.

Zabieg laserowy Fotona 4D dotyczy zarówno zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej. Pozwala na kurczenie się kolagenu na całej grubości dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia skóry twarzy i zwiększenia objętości bez konieczności stosowania tradycyjnych wypełniaczy.

Czego mogę oczekiwać?

W przeciwieństwie do innych systemów laserowych, zabiegi przy użyciu lasera FOTONA 4D są nieinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają znieczulenia. Jest to nowatorskie podejście w odmładzaniu twarzy zapewnia znakomite wyniki kliniczne i gwarantujące spektakularną poprawę wyglądu. Urządzenie jest bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry, zapewnia wysoki komfort pacjenta i pełną satysfakcję.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu z zakresu nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, FOTONA stworzyła innowacyjną procedurę 4D stanowiącą alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

FOTONA 4D TO ZABIEG KTÓRY BIJE REKORDY POPULARNOŚCI NA ŚWIECIE!

EFEKTY
WSKAZANIA